IVT HE-C země-voda

Výkon 6-11Kw, vestavěný bojler 185L

IVT HE C země -voda

10LET záruka na kompresor

Tepelné čerpadlo IVT HE je vybaveno nejmodernějšími japonskými scrool kompresory MITSUBISCHI ELEKTRIC s minimálním příkonem oprori konkurenci a 10letou zárukou v ceně tepelného čerpadla.

Je navrženo pro vytápění objektů do tepelné ztráty 15KW. V Tepelném čerpadle jsou vestavěna oběhová čerpadla s řízenými otáčkami jak na primární tak na sekundární straně pro tu nevětší úsporu elektrické energie.

Nová regulace rego 1000 je plně intuitivní a snadno ovladatelná. Obzvláště je nové grafické znázornění topné křivky,které přispívá k jednoduchému ovládání a okamžitou úpravu ekvitermní křivky dle požadavků uživatele.

V tepelném čerpadle v provedení C je vestavěn nerezový zásobník na TUV o celkovém objemu 185L. Doba ohřevu užitkové vody je díky jedinečné technologii velice rychlá z 5C°na 50C°za 50min.(zpravidla se na takovýto čas dostanete pouze při uvedení do provozu, běžném "zajetém" provozu domácnosti je hysterze -2°C - +2°C.) Tj pokud máte nastavenu honotu v regulaci na 48°C tak čerpadlo dohříva při poklesu na 46°C.