Tepelné čerpdlo-vzduch-voda

 Tepelné čerpadlo/ Vzduch-Voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda je skvělé řešení v případech, kde není možná instalace Tepelného čerpadla s odběrem tepla ze země.

 Nabízíme Vám skvělé  frekvenčně řízené tepelné čerpadlo vzduch-voda , které se od konkurenčních výrobků Zásadně liší.

1. Skvělé parametry

Na rozdíl od konkurenčních tepelných čerpadel se odlišuje mimořádně stabilním výkonem. Největším problémem vzduchových tepelných čerpadel je pokles výkonu v zimním období kdy je ho nejvíce zapotřebí. Při snížení venkovní teploty ze 7°C na  -15°C, poklesne výkon drtivé většině tepelných čerpadel o 40 až 50%. 

2. Nízké pořizovací a provozní náklady

Nízká pořizovací cena je dána díky tomu,že konkurenční tepelná čerpadla ZÁSADNĚ strácejí účinost  s klesající venkovní teplotou. Pokud například potřebujeme výkon 8KW při výpočtové venkovní teplotě -15°C, stačí naše řešní s tepelným čerpadlem o výkonu 8KW. Konkurence pro dosažení stejného výkonu bude muset použít mnohem větší a dražší tepelné čerpadlo s nominálním výkonem okolo 14KW.

3. Kvalitní instalace

Tepelné čerpadlo AIR X si můžete objednat pomocí našeho poptávkového formuláře. Instalovat tepelné čerpadlo této kategorie "dokáže většina topenářů-chlaďařů" , ale kvalitní instalaci s optimálním navrhnutím a vyregulováním tak aby ÚSPORNĚ topilo dlouhé roky, nechte na NÁS.

Nejlepší volba při rekonstrukcích

 Nové tepelné čerpadlo AIR X. v kompaktním provedení.